yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Anlamlı Sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı Sözler Anlamlı aşk sözleri kısaca deyimi ile anlamlı sozler bir çok kullanıcı telefonlardan veya masaüstü bilgisayar üzerinden anlamlı söz aramaktadir. Bu durum çoğu facebook üzerinde anlamlı sozler adı altında paylasimlar ve resimler paylaşarak kendilerini anlatmaya çalısmaktadir. Anlamli sözler bu yazımızı sizlere kısaca anlatmak istediğimiz sözler kısa mesaj sözleri ve anlam dolu sözleri sizlerle paylaşmak istedik.

anlamlı sözler

Anlamlı Kısa sözler

Anlamlı sozler, sevdiklerimize içimizden gelen duyguları aktarırken kullanabileceğimiz, hislerimizi anlatan manalar içeren sözlerdir. Bu sözler, sevgiliye söylenirken anlamlı aşk sözleri olarak karşımıza çıkar. Bazen de ünlü isimlerin tarihte söylediği etkileyici sözlerdir. Hayata dair anlamlı kısa sözler paylaşmak isteriz bazen duygularımızı anlatmak isterken. İşte anlamlı sözler, etkileyici sözler, anlamlı aşk sözleri, resimli anlamlı sözler ve ünlülerden anlamlı sözler.

anlamlı güzel sözler
anlamlı güzel sözler

Anlamlı Mesajlar

Anlamlı mesajlar sizlere anlam dolu mesajlarımıza bir kacını yer vermek istedik. tabiki bir çok kişi her ne kadar anlamasa biz yinede zorla onlara bu anlamlı mesajlarımızı anlatıcaz ve Anlamlı Mesajlar  ile dile etireceğiz. Anlamlı mesajlarımızı çogunluk sevdiklerinize hitap etmektedir. O anki durumun sizleri çok etkilediğinde sizle hemen anlam dolu mesajlarla kendinizi iza etmeye çalısırsınız.

anlamlı resimler
anlamlı resimler
Güneşin iIk ışıkIarı gününü aydınIattığında ve içinde doğan nedensiz sevinci biriyIe payIaşmak istediğinde, pencereni aç yeter.Ben o tatIı sessizIikte seninIeyim!

>

Kar tanesi eriyip dudakIarına indiğinde ve o bir damIanın serinIiğini biriyIe payIaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön yeter. ben o rüzgarda oIacağım

>

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi Seni ona kavuştursun.

hakkında admin

Anonim

Kontrol Edin

Bakım ve güzellik

Bakımlı Bayan nasıl olunur

Bakımlı Bayan nasıl olunur Evet değerli Bayanlar sizlerde güzel hoş görünmek bakımlı olmak çevrenizde tarafından …

Yorum yaz

  1. Derya

    Oooo tam ihtiyacimiz olan sey 🙂
    Yazacak bir şey bulamadigimizda imdadimiza yetişiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.