Sohbetkalite.COM Sohbet Kalite Chat Sohbet Muhabbet Odalarısohbet2

Casio Dünyanın en ince 10 MP Kamerasını Tanıttı

Published on Pazar, Ocak 22, 2012 by

Bu hafta, Casio, dünyanın en ince 10 megapiksel çözünürlük ile olduğunu iddia etti.
EX-S10 dijital fotoğraf makinesini oldugunu belirtti.

15mm kalınlığında, gerçekten müthiş svelte. Kağıt üzerinde iyi ile çok etkileyici özellikleri aralığı: 2.7-inç LCD ekran 3X optik zoom, ISO 1600 hassasiyet; dört renkte mevcuttur; batarya olmadan sadece dört gram ağırlığında ve fiyatı sadece 250 $.
Yalnız önemli bir nokta: Hiçbir görüntü sabitlemesi yok. titrek-cam çekimler düzeltici ve keskin eylem çekimleri bulanık giderici özelligi mevcuttur.

Tags:
One Response
Have Your Say
Your Name ↓
Your Email ↓
Your Website ↓
Tell us what you think of this story ↓
You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklamlar
Abonelik
Sitemizdeki son gelismeleri takip edebilmek icin abone olun.
Video
Sponsor Bağlantılar
Hakkında

Sohbetkalite.COM 2007 yılından bu yana profesyonel anlamda siz değerli kullanıcılarına, dünyanın çeşitli ülkelerinden ve şehirlerinden katılım gösteren kadın ve erkek üyelerimizle sohbet ederek, tanışma fırsatı sunmaktadır. Yeni kültürler ve insanlar tanıyarak sosyal bir ağ içinde binlerce insanla etkileşime girerek, empati ve sempati içinde muhabbet etme imkanı bulabileceğiniz sohbetkalite.COM'un temel ilkesi kaliteyi ve genel ahlak kurallarını dejenere etmeden/ettirmeden insanların huzurlu ve mutlu bir şekilde chat odalarımızda keyifle sohbet etmelerine imkan tanımaktır. Siz de bu sohbet odalarımızda muhabbet etmeye başlayarak Sohbetkalite.COM'un elit kitlesine katılabilirsiniz. Bol ve hoş muhabbetler dileriz.

Sohbetkalite.COM