Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Film / Sen Anlat Karadeniz izle

Sen Anlat Karadeniz izle

Sen Anlat Karadeniz izle

Sen Anlat Karadeniz izle Kısacası sizlere Sen Anlat Karadeniz film ve bölümleri hakkinda bilgi vermek isteriz ki bu keyifle izliyeceğiz bir film milyonlar şuanda Sen Anlat film izlemektedir.Sizler de bu güzel film izlemek isterseniz sayfamiza verdiğimiz video linkler’den izleyebilirsiniz. Sen anlat film kısa sahneleri ve Sen Anlat Karadeniz izle bütün bölümleri sizlere yayinlicaz sizde sitemiz üzerinden Sen anlat film izliyebilirsiniz. ailenizle oturup güzel bir keyifle izliyeceğiniz film’i kaçirmamanizi isteriz.

Sen Anlat Karadeniz izle 1. Bölüm izle

1. Bölüm özeti

On altı yaşındayken kapatıldığı evde, sekiz senedir Vedat Sayar’ın karısı olmaya mecbur bırakılan Nefes’in hayatındaki tek güzel şey yedi yaşındaki oğlu Yiğit’tir. Bu sekiz yıl boyunca gece gündüz gördüğü şiddete boyun eğmeyen Nefes, her fırsatta oğlunu da alarak kaçmaya çalışır. Sen Anlat Karadeniz izle Ama her defasında yakalanır, kapılar tekrar üstüne kilitlenir ve yine şiddete maruz kalır. Her kurtulma girişimi başarısızlıkla sonuçlanır, ta ki Tahir Kaleli ile karşılaşana kadar.

Sen Anlat Karadeniz izle 2.Bölüm İzle

2. Bölüm özeti

Nefes Vedat’a teslim olmak yerine, Deli Tahir’in elini tutup Karadeniz’in sarp kayalarından hırçın dalgalarına atlamayı göze alır. Ancak bu atlayış, Nefes’in boğulmasına ve kalbinin durmasına neden olur.Sen Anlat Karadeniz izle
Tahir, Nefes ve Yiğit’le hayat mücadelesi verirken, ailesi de Vedat ve adamlarıyla büyük bir kavgaya tutuşur. Sonunda, Yangazlar’ın yaptığı akıllıca bir oyunla, Tahir, Nefes ve Yiğit kurtulurlar.
Ancak, onların geçici kurtuluşu, Vedat’ın psikopatça öfkesini köy halkına çevirmesine neden olur. Karısını ve oğlunu saklayan Karadenizlilere yapmadığını bırakmaz. Köyün imamı Osman Hoca’ya işkence etmek, Vedat’ın canavarlığının son noktası olacaktır.

Sen Anlat Karadeniz izle 3.Bölüm İzle

3. Bölüm özeti

Nefes ve Yiğit’i bulamadığı için deliye dönen Vedat, yayla evinden bir kurban alarak ayrılır. Bu kurban Mustafa’dır ve Vedat, Kaleli Ailesi’nin ocağına çok büyük bir ateş düşürür. Ya Tahir ölecektir, ya Mustafa. Seçim Kalelilerindir. Ama Deli Tahir, deliliğini konuşturduğu müthiş bir planla abisinin yerini öğrenir. Tayfasını toplar, yanına Yangazları da alarak abisini kurtarmaya gider. Deli Tahir’in cesareti abisini kurtarmaya yetecek midir? Eyşan ise bu cehennemin tek soğuk zekasıdır. Nefes’in umudunu geçmişten gelen tek bir fotoğrafla söndürmeyi başarır. Bu fotoğrafı gören Tahir yıkılır ve Nefes’i korumaktan değil ama Nefes’in kendisinden vazgeçer. Artık o Mercan’la evlenmeyi kabul eden bir adamdır. Nefes vicdanıyla büyük bir savaştadır. Kendisine çektirilen acılara yıllarca katlanmıştır ama kendisi yüzünden başkalarının acı çekmesini istemez. Bu hesaplaşmanın sonunda, Nefes özgürlüğünden vazgeçer. Ancak mahpusluğunun sınırlarını bu sefer kendisi çizecektir.

Sen Anlat Karadeniz izle 4.Bölüm İzle

Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm özeti

Nefes, Tahir’in canı için özgürlüğünden vazgeçip hapse girmeye razıdır ama Vedat, Tahir sayesinde ölümden kurtulur. Ancak, kahramanının Tahir Kaleli olması fikri onu delirtir. Nefes belki tetiği çekememiştir ama Vedat, o tetiğin ucunda ölmüştür. Artık Nefes’i geri istememektedir, karısını görmek istediği tek yer mezardır.

Sen Anlat Karadeniz izle 5.Bölüm İzle

Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm özeti


Sen Anlat Karadeniz 5.bölüm harika bir celimle ve tahir nefes’i birkez daha kurtaruyor ama tahir’in abisi
Mustafa son anda tahir’i korumak için yigit’di zalim babasına veriyor Sen Anlat Karadeniz 5. bölüm hemen izle

hakkında admin

Anonim

Kontrol Edin

Merhaba dünya!

Sohbetkalite Sohbet,Chat yazilim Haber Teknoloji Magazin kadin erkek olusarak Bir Sohbet sitesi olarak hizmet verilmektedir.

Yorum yaz

  1. Mihriban

    En sevdiğim dizi özellikle müzikleri şahane
    Son bolumde nefes eşini vurmaya gitti heyecanli sahneler bizleri bekliyor
    Onlari da eklerseniz cok sevinirim
    Kolay gelsn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir