yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / 7/24 Bitmeyen sohbet

7/24 Bitmeyen sohbet

7/24 Bitmeyen sohbet

7/24 Bitmeyen sohbet
Geceler uzun olur, öğlen olur kalkarsın bir kahvaltı bir spor sonrası sohbet etmeye başlarsın. Bu sohbet bitmez açılır konular meseleler cümleler hep yazmaya başlarsın, durmaksızın yazarsın selam yazarsın hoş geldin yazarsın, nereden, nasılsın yazarsın bunlar günlük olarak yaşanan olaylarla alakalıdır. Bugün sevda neden gelmedi dersin, gözlerin arar sorarsın, kemal derki bugün buradaydı sohbet ediyorduk dersin.

Sohbet odalarında tanıştıktan sonra 1 hafta gelmesen gözler arar hep seni beklerler. Sorunun olur sorulur sana bir şey mi oldu, neden gelmedin gözler hep seni arar, burada yapılan sohbetler her zaman kalıcı dostluklara, arkadaşlıklara, aşık olmaya yer açar. Gönlünüzden geçenleri haykırırsınız sevdalık çeker Seviyorum onu dersiniz. Ama şunu unutmadan söylemek istiyorum her zaman bu saydıklarımın başlangıcı Selam`dır.

Burası dostluğun yeridir, kim nasıl geliyorsa o şekilde davranılır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Çam kozalağın faydaları nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir Çam kozalağı denilince genellikle süs eşyaların yapımında kullanıldığını biliriz. Ama çam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.