yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Aile Sohbet odaları

Aile Sohbet odaları

Aile Sohbet odaları

Aile Sohbet odaları Günümüzde aile sohbet ortamlarına katilarak güzel zaman gecirmek isteriz tabiki bir çok engeller var malum sohbet siteleri ve chat odalarinda binlerce alakasız sorun ve sıkıntılar oldugunuz herkes bilmektedir. Aile Sohbet odaları katılmak için öncelikle 18 yaşınızı doldurmanız ve size dısardan gelebilecek her türlü sorun sıkıntı baş etmeniz gerekmektedir. Şayet sizde 18 yaşinizi doldurdusaniz hemen sohbet sitesine katılarak deli dolu heyacanlı bir sohbet edebilirsin.

aile sohbet ortamı
aile sohbet ortamı

Aile Ortamı İçin Yapılması Gerekenler

Konuşmak, insanlar arasındaki iletişimi, muhabbeti ve anlaşıp kaynaşmayı sağlayan büyük bir ilâhî lütuftur. Yani, insanlar duygu ve düşüncelerini, arzu ve taleplerini çoğu kez konuşarak ifade ederler. Bir kimsenin kullandığı dil ve üslup, onu hayatta başarılı kılabildiği gibi hüsrana da uğratabilir.
Eşler birbirine karşı her türlü saygının yanında, sözlü olarak sevgilerini ve saygılarını da göstermelidirler. İnsan, eşine değer verdiğini sözleriyle de göstermelidir. Eşler devamlı birbirine en güzel iltifat cümlelerini söylemekten çekinmemeli ve bundan da utanmamalıdır. Mesela “Sevgilim”, “canım”, “hayatım”, “bir tanem”, vb. gibi sözler devamlı ve yerli yerince söylenmelidir.

aile sohbet ortamı
aile sohbet ortamı

Sağlıklı bir aile ortamı

Sağlıklı bir aile ortamında her birey saygı sevgi kabul görür önemsenir. Sağlıklı aile ortamı demek; her bireyin her istediğini yapabildiği bir ortam demek değildir. Her kişi kendi sınır ve sorumluluklarının farkındadır. Sağlıklı aile ortamında her şeye izin yoktur. Aile içinde var olan kurallar değerler sınırlar sorumluluklar birlikte alınan kararlarla tespit edilir ve herkes ayrıcalıksız alınan kararlara uymak durumundadır. Sağlıklı aile ortamı geliştiricidir, özgürleşirken sınır ve sorumluluklarının bilincindedir. Çocuğun hem birey olabildiği özgürleşebildiği alanlar vardır, hem de ait olduğu ailesi vardır ailesine tabidir. Özgür olma tabi olma sınırının farkındadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Çam kozalağın faydaları nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir Çam kozalağı denilince genellikle süs eşyaların yapımında kullanıldığını biliriz. Ama çam …

2 Yorumlar

  1. DeLiBey

    mükemmel bir site emegi geçenlere tum arkadaslara tsk vede basarilar devamin dilyorum

  2. Yıldızlıgeceler

    Yıldızlıgeceler

    tum yönetlimler saygi sevgile slm guzel bir ortam var ben sahsen memun olum arkadslara tave derim tekra tsk emgeneze sagol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.