yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Bedava Sohbet

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet
Sosyal hayatınızda her şey istediğiniz gibi gitmeyebilir. Ne kadar fazla arkadaşınız olursa olsun ya da ne kadar kalabalık bir ortamda olursanız olun, sizi anlayacak ve sizin de konuşmaktan zevk alacağınız kişilerin sayısı oldukça az olacaktır. Bundan dolayı birçok kişi zaman zaman hiç tanımadığı birisi ile konuşmak, içerisinde bulunduğu durumları değil de tamamen bağımsız konularda sohbet etmek istemektedir. İşte tam da bu gibi isteklerinizde, internet sitemiz üzerinden binlerce farklı kişi ile sohbet edebilirsiniz. Bedava sohbet hizmetinin sunulduğu internet sitemizde, kişiler kendilerine göre bir kullanıcı adı belirledikten sonra sohbete anında katılabilmektedirler. Kişilerin kimlik bilgileri alınmadığından dolayı, karşınızdaki kişi kesinlikle sizin kim olduğunuzu bilmeyecektir. Eğer dilerseniz, kimliğinizi siz karşıdaki kişilere verebileceksiniz.

bedava sohbet
bedava sohbet

Kullanıcılarımızın keyif alması için tasarlanan internet sitemizde, güvenlik önlemleri en üst düzeye çıkarılmıştır. Bundan dolayı, ne kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalacaksınız ne de bilgisayarınız siz sohbet ederken tehdit altında olacaktır. İşte bu nedenden dolayı, canınız sıkıldığında, konuşmaya ihtiyaç duyduğunuzda ya da farklı kişiler tanımak istediğinizde hiçbir ücret ödemeden aktif olabileceğiniz internet sitemizi tercih edebilirsiniz. Kullanıcılarımız sohbet paneline erişebilmek için cinsiyetlerini belirledikten sonra bir de kendileri için uygun bir kullanıcı adı seçmelidirler. Kendilerine bırakılan kullanıcı adı tercihinde, ahlak kurallarının dışına çıkmadan istediğiniz şekilde bir nick belirleyebilirsiniz.

Sohbet panelini aktif bir şekilde kullanmaya başlayacak olan kullanıcılarımız, tamamen gerçek kişiler ile karşılaşacaktır. Kesinlikle bilgisayar kullanıcılarının yani bot olarak tabir edilen sahte kişiler, kullanıcılarımızın karşısına çıkmayacaktır. Bu durum, sohbete başladığınız andan itibaren açık bir şekilde belli olacaktır. Kullanıcı adınızı oluşturup sohbet kanalına giriş yaptıktan sonra, ekranın yan kısmında aktif olan kullanıcılarımızın listesi sizlere sunulacaktır. Bu listeden kiminle sohbet etmek istiyorsanız onun ismine tıklamanız yeterli olacaktır. Bunun sonrasında açılan ekrandan dilediğiniz gibi sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Ancak, sohbet esnasında kullanıcılarımızın dikkat etmesi gereken bir takım kurallar vardır. Bunların başında da kullanıcılarımızın rahatsız olacağı şekilde mesajlar yollamak ve onları rahatsız edecek şekilde sürekli mesaj atmak gelmektedir. Bu gibi durumların önlenmesi amacıyla kullanıcılarımızın engelleme hizmetinden faydalanması mümkündür. Yani, sizi rahatsız eden, konuşmak istemediğiniz ya da kullanıcı adından rahatsız olduğunuz kişilerin sizi görmemesi adına, o kullanıcıyı engelleyebilirsiniz. Engelleme işleminden sonra, kişi hem size mesaj gönderemeyecek hem de sizin aktif bir şekilde sohbette bulunduğunuzu farketmeyecektir.

Bedava sohbet imkanının sunulduğu internet sitemizde, her şey kullanıcılarımızın beklentilerine yönelik hazırlanmıştır. Kişilerin kendi şehirlerinde bulunanları kısa bir süre içerisinde bulabilmeleri, ülkelere göre arama yapabilmeleri ya da yaş aralığına en uygun kişileri bulabilmeleri amacıyla, farklı sohbet kanalları bulunmaktadır. Bunlardan birisine giriş yaparak da daha etkili bir şekilde sohbet edebilirsiniz.

Bedava sohbet dünyasına katılmak isteyen kullanıcılarımız için bazı hatırlatmalar da yapmamız gerekmektedir. Öncelikli olarak, sitemizde aktif bir şekilde sohbet edecek olan kişiler, her ne sebepten olursa olsun, kimlik bilgilerini bizimle paylaşmak zorunda değildir. Ayrıca kullanıcıların da sizden kimlik bilgisi istemesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bundan dolayı sohbete katılacak olan kişilerin en ufak bir tedirginlik bile yaşamalarına gerek yoktur. Bununla birlikte, hem cep telefonlarınızdan hem de bilgisayarınızdan internet sitemize kolay bir şekilde giriş yapabilir, sohbete dahil olabilir ve ücretsiz bir şekilde dilediğiniz kadar internet sitemizde vakit geçirebilirsiniz. Kullanıcılar ile yapacağınız görüşmeler, tıpkı kimlik bilgileriniz gibi gizli tutulacaktır. Sizinle ilgili şikayet gelse bile, sohbet geçmişiniz tamamen size özel kalacak, moderatörler tarafından yalnızca şikayet edilen mesaj incelenecektir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Çam kozalağın faydaları nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir Çam kozalağı denilince genellikle süs eşyaların yapımında kullanıldığını biliriz. Ama çam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.