yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Herkesin içinde Bunu yaptılar

Herkesin içinde Bunu yaptılar

Herkesin içinde Bunu yaptılar

Herkesin içinde Bunu yaptılar Çogu ardaşlıklar olur sevgililer ama bu kadarı da olmaz demeyin.
Model olan İrlandalı Jeremy McConnell, yakın arkadaşı Charlotte Huntley ile sergilediği pozlarla Herkesin içinde Bunu yaptılar takipçilerini şaşırttı.

Arkadasın gohsunu ısırdı
Arkadasın gohsunu ısırdı

Sokak Ortasında Arkadaşın göğsünü isirdi

İrlandalı Jeremy McConnell Yakın arkadaş olarak tanınan ikili Manchester’da Sokak ortasında ve disarda günün tadını çıkarırken samimi tavırlarıyla dikkat çekti.

sokak ortasında

Toplum kurallarını ihlal ettiği için bir süre önce hapse giren Jeremy, Noel gecesini demir parmaklıklar ardında geçirmişti.

Sokak ortasında Arkadaşın güğsü isirdi

Yakın arkadaş olarak tanınan ikili Manchester’da günün tadını çıkarırken samimi tavırlarıyla dikkat çekti.Hapishaneden çıkıp özgürlüğüne kavuştuktan sonra hayatını yeniden kurmaya başlayan Jeremy, Manchester sokaklarında her zamankinden daha mutlu görünüyordu.

sokak ortasında ve dondurma ile arkadaşıyla şakalaşan Jeremy’nin bir an Charlotte’nin göğsünü ısırdığı anlar da objektiflere saniye saniye yankalandı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Çam kozalağın faydaları nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir Çam kozalağı denilince genellikle süs eşyaların yapımında kullanıldığını biliriz. Ama çam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.