yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / İçerde Final izle

İçerde Final izle

İçerde Final izle

İçerde Dizi izle İçerde Final Bölümü 19 Haziran’da yayınlanan 39. Bölümün de Sarp, Celal’i tutuklamış olsa da onu hapse koymak o kadar kolay olmiyacağını biliyor. Tüm yaşananlara tanık olan Davut, son bir defa şansını kullanarak büyük bir planı harekete gecirmek ister. Hiç bişi den habersiz olan Yılmaz Ailesi sonunda bir aradılar. Füsun, oğulları Sarp ve Umut’a kavuşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşarken Umut ise vakit kaybetmeden Eylem’e evlilik teklifi yapmak için hazırlıkları biran önce başlar. İçerde Final izle Ancak bu mutlu anı, intikam için geri dönen Celal böler.

İçerde final izle
İçerde final izle

Celal, hikâyenin sadece bir başladığı noktaya geri dönerek sona hazırlanır. İçerde Dizi finali Yılmaz Kardeşlerden biri yine elinde kalır. Umut’u kurtarmak üzere harekete geçen Sarp için amansız bir zamanla yarış başlıyor. Celal ile Yılmaz Kardeşler arasında son hesaplaşma içerde final bölümde izliyebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Beren saat kimdir

Beren saat resimleri

Beren saat resimleri Beren saat’ın en değerli ve en güzel resimleri ve son dizileri, Beren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.