yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Oje Kurutucu

Oje Kurutucu

Oje Kurutucu

Oje Kurutucu Ojenin parlak ve uzun süre dayanıklı olmasını sağlayan bu top coat 60 sn. içerisinde kuruma özelliğine sahiptir. İçeriğindeki UV filtreler sararma ve renk solmasına karşı ojeyi korumaktadır. Oje uygulandıktan 1-2 dk. sonra Quick Dry Top Coat uygulanmalıdır.
Oje Kurutucu Buzlu su Oje sürmeye başlamadan önce su dolu bir kaba buz atın Derin dondurucu. Ojenizi sürdükten sonra ellerinizi derin dondurucuda 5 veya 10 saniye kadar bekletmeniz de işenize buyuk bir miktarda ve kısa sürede işinize yarıyacaktır.
Kimyasal spreyler hemen her yerden satın alabileceğiniz kimyasal kurutucu spreylerde işinizi kolaylaştırabilir. Ojenin bile birkaç dakikada kurumasını sağlayan ürün. kurumasını derken, hani kurudu diye yatıp kalkınca ojede oluşan nevresim izleri bile olmuyor artık, o kadar kurutuyor yani nasıl yapıyorsa. buradan konuyla ilgili

oje kurutucu
oje kurutucu

Hızlı oje kurutma yöntemleri

Tabiki bir çok kişi ojenin kuruması ve beklemesi can sikici olduğunu bilmektedir. Ojelerinizin kuruması için bekleyemiyorsanız, bu yöntemleri uygulamanız ojelerinizin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır.
Sürekli oje sürüyorsanız kurumasını beklemenin de zor olduğunu biliyorsunuzdur. Özellikle zamanınız kısıtlıysa beklemek işkence gibi gelir. Çabucak kurumasını istersiniz. Oje Kurutucu Kurumadığı takdirde etrafa bulaşabilir. Oje lekesi de çok zor geçmektedir.
Ojenin kurumasını beklemek hayli sıkıcıdır. Ojeyi en hızlı şekilde nasıl kurutabilirsiniz?

hızlı oje kurutma
hızlı oje kurutma

Oje kurutucular ve sprey:

Öncelikle kozmetikten faydalanarak bir oje kurutma nasıl kullanabilirsiniz. Ojekurutucular da tıpkı oje gibi en üste sürülüyor. Saniyeler sonra ojeniz kuruyor. Oldukça pratik bir işlem. Ancak kimyasal olduğundan tırnaklara zarar verdiği söyleniyor. Evde oje kurutmakla uğraşmak istemiyorsanız bir diğer seçenek oje kurutma sprey kullanabilirsiniz. Hemen her kozmetik mağazasında bulabileceğiniz bu spreyle ojeniz hemen kuruyacaktır.

Oje kurutucu sprey
Oje kurutucu sprey
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Çam kozalağın faydaları nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir Çam kozalağı denilince genellikle süs eşyaların yapımında kullanıldığını biliriz. Ama çam …

Yorum yaz

  1. Nazan

    Buzlu su da bi çözüm ama sprey hem kaliciligi arttiyor hemde bozulmasini engelliyor bence sahane bir sey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.