yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Reklam Nasıl Verilir

Reklam Nasıl Verilir

Reklam Nasıl Verilir
Merhaba arkadaşlar örneğin bir reklam vermek istiyorsunuz bazıları fırmasi bazılar dükkan, mağaza, giyim, restaurant , otel –
ayakkabı,çanta,telefon,elektronik, vb bir çok ürün bulunmaktadır.
Sizlere sadece buradan bir kaçını saydık sizde diyelim reklam vermek istiyorsanız size en uygun olan şey google de yazmanız örneğin istanbul tramvay reklam vermek.

google yazmanız gereken konu istanbul tramvay giydirmek, veya istanbul tramvay reklam vermek yazmanız bir çok sayfa çıkmaktadır. sizde reklam en uygun hangisi ise onu seçip ürünü zün reklamı yaparak bir çok kazanç elde edebilirsiniz. alt kısımda istanbul tramvay reklam vermekle ilgili bir örnek vermekteyiz.

Tramvay Reklam Giydirme

Fors Medya; Ocak 2014 itibariyle T1 Kabataş-Bağcılar hattındaki tramvayların reklam satış haklarını üstlendi. Alışveriş ve turizmin kalbinde yer alan hat, İstanbul’un 8 ilçesi ile 3 milyona yakın yerleşim alanını kapsıyor.

1 Günde 320 bin yolcunun kullandığı tramvayların tamamı yol seviyesinde olup, her gün yüz bin lerce araç ve milyonlarca yaya tarafından görülüyor. Her biri 2 vagondan oluşan sınırlı sayıdaki araç, 1-12 aylık periyotlarla reklam verenlerin beğenisine sunuluyor.

Kamyonlar ve Minibüsler
Üst kısımda tramvayla ilgili reklam verdik örneğin bu sadece tramvay değil kamyon,minibüs,taksi, vb şeylerde reklam verebilir.
uygun fiyata ve kaliteli reklamlar sizlerin işine yarar.

Afýs ve tabela

tramvay_giydirme_22Nisan2014_urun_eregorseli tramvay_giydirme_22Nisan2014_urun_geeeeorseli tramvay_giydirme_22Nisan2014_urun_gorseli tramvay_giydirme_22Nisan2014_urun_gorselirr tramvay_giydirme_22Nisan2014_urun_greorseli tramvay_giydirme_22Nisan2014_urun_gorseli

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Çam kozalağın faydaları nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir Çam kozalağı denilince genellikle süs eşyaların yapımında kullanıldığını biliriz. Ama çam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.