yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / blog / Seckin sohbet odaları

Seckin sohbet odaları

Seckin sohbet odaları

Seçkin sohbet odaları Merhaba yazıma başlamadan önce neden böle bir makale yazdığımı merak eden insanlar olacaktır. Makalenin amacı, başka sohbet sunucularını kötülemek yada karalamak kesinlikle değildir. Seckin sohbet odaları Amacımız toplumsal olarak hafızalara kazınan bir sunucuyu büyütmek, daha verimli olarak insanlara faydalı olmaktır.Bazen insanlar günün yorgunluğunu stresini atmak için sohbet etmek isterler, biz güzel ve aile yapısında sohbet edebilmeniz için tüm güvenlik önlemlerini alarak temiz bir sohbet etmenizi sağlıyoruz.

mersin sohbet odası
mersin sohbet odası

Bu güvenlik önlemleri olarak sadece kanal içerisindeki Argo ve küfür kısaltmaları gibi yada proxy, botnet, İnviter gibi kötü amaçlı yazılımları engelleme gibi düşünmenizi istiyoruz. Farklı bir açıdan bakarsanız hemen hemen tüm sohbet sunucularında özel yapım olan botlarla giriş çıkış yapılmaktadır. Sohbetkalite.com olarak biz insanları çeşitlendirme yada farklı kişilik sahibi insanları aynı çatı altında toplayıp sohbeti en güzel ve yakışır şekilde sunmaya çalışmaktayız.

BEN BU SOHBET ODALARINDA OLMALIMIYIM

Evet sen bu sohbet odalarında olmalısın, çünkü seninde ihtiyacın olduğu gibi bizimde sana ihtiyacımızın olduğunu unutmamalısın. Seni dinlemek, seni izlemek, seninle düşüncelerimizi paylaşmak, şakalaşmak istiyoruz. Sen her ne kadar canın sıkıldığında yada bir girim kimler var diyerek buraya sohbet etmek için geliyorsan, bizde senin orada olduğunu bildiğimiz için geliyoruz.

hakkında admin

Anonim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.