yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Gundem / Sedat Peker Hakkinda Soruşturma

Sedat Peker Hakkinda Soruşturma

Sedat Peker Hakkinda Soruşturma

Sedat Peker Hakkinda Soruşturma son dakika
Sedat peker haberleri sondakika Sedat Peker hakkında Ataşehir’de yaptığı konuşma yüzünden kendisine şuc işleme nedeniyle, “Suç İşlemeye Tahrik ve Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik Etme” suçlarından soruşturma başlatıldı.
İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yaptığı açıklamada, 03.02.2019 tarihinde Ataşehir’de gerçekleşen bir acılısta kendisi halka konuşan Sedat Peker’in halka silahlanma çağrısı yaptığına dair bilgi alınması üzerine ilgili konuşma kaydı alınmış ve kolluk marifetiyle temin edilerek incelenmiş ve 5271 sayılı Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 160. maddesi uyarınca işin gerçeği araştırılıp yasal gereğine tevessül etmek amacıyla şüpheli hakkında ‘Suç İşlemeye Tahrik ve Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik Etme’ suçlarından soruşturma başlatılmıştır” denildi.

sedat peker hakkında sorusturma
sedat peker hakkında sorusturma

Sedat Peker Kimdir?

Sedat Peker, Türk organize suç örgütü lideri. 90’lı yıllarda Türkiye’de ortaya çıkan mafya oluşumlarının içerisinde yer alması nedeniyle yargılandı. 1997 ve 1998 yıllarında çete kurmak suçlaması ile yargılandığı davalarda mahkeme görevsizlik kararı verdi.

Sohbet odalari

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Hadise

Hadise’nin Kuaförüyle Dansı

Hadise’nin Kuaförüyle Dansı Hadise önceki gün çok büyük olay yaratacak bir paylaşım yaptı. Evinde kuaförünün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.