yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Sitene Radyo Kod Ekle

Sitene Radyo Kod Ekle

Sitene Radyo Kod Ekle

Sitene Radyo Kod Ekle Sizin’de Kendinize ait bir siteniz var diyelim ama ne yazik’ki radyo yok diyosunuz
ozaman Sayfamızı ziyaret ederek kendinize veya sitenize en iyi radyo kod sizler için tanıtıcaz.Sizlere
daha iyi bir radyo player ve sitenize her giren kişi otomatik Sitene Radyo Kod Ekle siteniz radyo dinlenmeye başlasın. Bu sayfa Sohbetkalite ve Radyo sohbet chat odaları adı altında kurulmustur.sizlere Daha iyi bir radyo sunmak içindir. Örneyin cepten radyo dinlemek istersiniz ama dinliyemiyosunuz hepsi burada ve sizler için en uygun kodları ayarlayıp html5 cevirerek flash player sorunuda ortadan kaldırdık.

Sitene radyo kod ekle
Sitene radyo kod ekle

Siteme Radyo Kod Nasıl Eklerim

Öncelikle sizlere vereceğimiz kod sayesinde gerek cepten gerek masaustu her yerden dinlenecebilecek bir radyo html5 kod olarak sizlere vereceğiz. Sitene Radyo Kod Ekle Bu kod sayesinde cepten ve mobil den sınırsız radyo dinlebilecekler. Kod sitenize koydugunuz takdirde hem sizler hem kullanıcılar ve sitenizi ziyaret etmek istiyen kişilere radyo kod ekliyerek dinletebilirsiniz.

radyo hltm kod ekle
radyo hltm kod ekle

Radyo kodlari ve Radyo html5

Sitenize Aşagıda yer alan radyo kodu sitenize ekliyerek sizinde web siteniz radyosuz kalmasın herkese sınırsız radyo dinletin mobil sohbet ve radyo sohbet olarak Sitene Radyo html5 kodu  adı altında olusturduğumuz kod sayesinde sizin siteniz artık radyosuz kalmaz. Ayrıca Radyo kod eklemeyi bilmiyen arkadaşlar yorum yazabilir yardimci oluruz her konuda.

 

Web Sitene Radyo html5 kod ekle

<iframe name=”radyoplayer” src=”http://www.Sohbetkalite.com/radyo” width=”960″ height=”100″ marginwidth=”0″ marginheight=”0″ scrolling=”no” border=”0″ frameborder=”0″ allowtransparency=”true”></iframe>

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Çam kozalağın faydaları nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir Çam kozalağı denilince genellikle süs eşyaların yapımında kullanıldığını biliriz. Ama çam …

Yorum yaz

  1. Metin

    Çok güzel müzik seçimleriniz ve djleriniz kendi siteme de hemen ekliyorum
    Kolay gelsin iyi yayinlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.