Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Sohbet

Sohbet

Sohbet

Sohbet günümüzde bir çok sitede bulunan çoğu sesli sohbet çoğu zaman sohbet chat odalari olarak geçmektedir. Son yıllarda sohbet odalari bi hayli azalmalar ve düşmeler olmaktadir. Sohbet siteleri eski zaman 200 yıllar da bi hayli deli dolu ve heyecanli bir sürüveni olmakla beraber güzel hoş bir zaman geçirenler şuan o eski günleri mum arar gibi aramaktadir. günümüz facebook twetter blog sayfalar çogaldi için sohbet odalari ve sohbet chat şuan ki durumda populer durumunu kaybediyor.

Sohbet
Sohbet

Sohbet Nedir

Sohbet Nedir ya da söyle diyelim günümüzün yorgunlugu ve zaman gecirmek için; dostça, arkadaşça konuşarak hoş bir vakit geçirme, söyleşi, yârenlik, hasbihâl anlamına gelir. Türkçeye Arapçadan geçmiştir. Bir yazı türü olan sohbet ise; bir yazarın günlük olaylarla ilgili duygu ve düşüncelerini, okuyucusuyla konuşuyormuş gibi anlattığı yazı türüne “sohbet” denir.

Sohbet
Sohbet

Sohbet odalari

Sohbet odalari topluluğumuza katılarak sohbet odalarında chat edebilirsiniz.sohbet odalari platformu üyelik kayit vb herangi bir sözleme olmaksizin direk sohbet edebilir ve Türk Chat odalarında mobil cihazlardan da sohbet edebilirsiniz. Sohbet odaları ücretsiz chat sohbet odalari hizmeti sunar.

Sohbet
Sohbet

Türkiye’nin en fazla tercih edilen sohbet mobil sohbet sitesi olarak kendi sohbetkalitesi sunmaktadir.

hakkında admin

Anonim

Kontrol Edin

sohbet siteleri

Haftanin en iyi sohbet sitesi

Haftanin en iyi sohbet sitesi Haftanin en iyi sohbet sitesi Google’de haftanın en iyi sohbet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.