yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Sohbet Chat

Sohbet Chat

Sohbet Chat

Sohbet Chat Sizlere sohbetin anlamları uzun bir şekilde bugün anlatmak istedim. Kısacası konumuz uzun ve Tedaylı şekilde umarım sizlere anlatabilirim. Bildiniz gibi sohbet odaları hayatımıza 1999 yılından bu yana İRC Chat Relay adında geçmektedir. SohbetChat odalari ozamanlar çok populer’di şimdi’ki Zaman Facebook,twitter gibi büyük serverler açıldı için pek rağmet görmuyor eskisi gibi Eskiden Sohbet siteleri binlerce üye ve kullanıcıya sahipti Ta ozamanlar paltak,msn,yaho gibi büyük sunucular da vardı Sohbet hepsinden daha farklıdi arkadaşlık ve dostluklar kurarlardı.

Sohbet Chat

Sohbet ne demek

Chat Sohbet odaları hayatımıza girmekle birlikte bir çok arkadaslar edindik bazen hüzünlü,bazen keyifli geçmekmişti Bunu bilmiyen yoktur. Sohbet odalari 2006 2007 yıllarında facebook ve ona benzer sunucular acıldıkca bu tur sohbetchat hepsi yavaş yavaş kullanıcılar diyer server ve siteleri ziyaret etti. Bizde elimizden geldikçe Sohbet chat, mobil odalari canli tutmak eski günlere kavuşturmak için çalışmaktayız.

Bu gün ki anlami ve odaları sizlere az da olsa tedaylı şekilde anlattık.
Sizde hemen chat odalarına katılmak isterseniz chatsohbet bağlan veya sohbet Chat odalarina girebilirsiniz.
Sohbet,chat,radyo,almanya,avrupa,mobil sohbet,mobil chat odaları olarak da kullanabilirsiniz.
Herkese iyi sohbetler dilerim.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Çam kozalağın faydaları nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir Çam kozalağı denilince genellikle süs eşyaların yapımında kullanıldığını biliriz. Ama çam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.