yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Sohbet Hikayelerimiz

Sohbet Hikayelerimiz

Sohbet Hikayelerimiz
Merhaba arkadaşlar Sohbetkalite sitemiz Bildiğim kadarıyla sohbetkalite olarak 2008 senesinde hayata geçmiştir.
hikayemiz de sohbetkalite sitenin sahibi o zaman ki yıllarda 150 200 civarı kıllanıcısı ve daima sabit kullanıcı vardı 2009 2010 2011 yılına kadar sohbetkalite de gayet iyi bir siteye oldugunu ispat etmişti.

Son zamanlarda site sahibi siteyi sahipsiz bıraktığı için ve kullanılmadığı için site Google’dan yavaş yavaş düştüğü için gerek Onun işleri olsun gerek bakımsız bırakması kişilerin azaldığı için site Google’dan alt sıralara düşmüstür.
Bu yüzden bizde yeni calısmalar yaraparak daha iyi performansı ve user olsun ve kullanıcısı olsun çoğaltmak için çabalar sarf etmekteyiz.

Sohbetkalite.Com bulunan tüm arkadaşlarımız ve kullanıcılar sohbetkalite kayıtlı tüm arkadaslarımız bilsinki daha büyüyecek ve daha da büyüyecek en iyisi olarak sanal sohbet hayatına devam edecektir.
Avrupa olsun gerek Türkiye’de olsun Hollanda Sohbet kelimesinin de  sonra Gurbetçiler kelimesinde daha iyi yerlere gelecek Bundan kimsenin şüphesi olmasın sohbet kalite deyince akla ilk gelişi Tabii ki sohbet sohbet kalite gelir.

Sohbet kalite kelimesi birçok sitenin arayıp ve yapmak istediği tek şey Google’dan sohbet kurmak ve sohbet sitelerine girmek.

Sohbet kelimesi ilk sıralara geldiği zaman Google’ı bunu tabii ki önemser ve daha iyi yerlere getirmek için önem verir.
Şu anki hikayelerimiz den bu kadar arkadaşlar ilerki  zamanında sizlere yeni hikayeler ve sohbetle ilgili konuları buradan size aktaracağız.

Umarım bu yazdığımız hikayemizi okumuşsunuzdur ve bak mısınızdır.
Bizimle olan tüm arkadaşlarımıza ve sitemizde bulunan tüm kullanıcılarımız ve  gerek yetkililere gerektiği şeyleri yaptıklari için buradan kendilerine teşekkür borç biliriz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Çam kozalağın faydaları nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir Çam kozalağı denilince genellikle süs eşyaların yapımında kullanıldığını biliriz. Ama çam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.