yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Sutyen Sevmiyen ünlüler

Sutyen Sevmiyen ünlüler

Sutyen Sevmiyen ünlüler

Sutyen Sevmiyen ünlüler Sütyen kadınlar tarafından göğüsleri örtmek, desteklemek ve kaldırmakta kullanılan bir giyecektir. Genelde iç çamaşırı sayılmakla beraber özellikle giyenin vücut hatlarını belirlemesi nedeniyle temel bir giyecek olarak da nitelendirilmektedir.Kadınlar Tarafında kullanılan ve Göğüsleri dik tutmak için kullanılan, saten, dantel gibi kumaşlardan yapılan kadın iç çamaşırı.

Sutyen Sevmiyen ünlüler
Sutyen Sevmiyen ünlüler

Sütyen Tarihi Tarihçesi icadı

Kadınlar eski zamanlardan beri göğüsleri örtmek, desteklemek ve kaldırmak için çeşitli giyecekler kullanmışlardır. MÖ. 7. yüzyıla ait bazı Minos resimlerinde bazı kadın atletlerin modern sütyen benzeri kıyafetler giydiği görülmektedir. 16.yy sonrasında varlıklı kadınların iç giyiminde yaygın kıyafet göğüsleri yukarı kaldıran Korse olmuştur. 19yy. sonlarında desinatörler korseyi parçalara ayırarak daha kullanışlı bir hale getirmeye çalışmışlardır: alt vücut için daraltıcı kuşak tarzı korseler ve üst vücut için göğüsleri omuza asan cihazlar. Sütyen Tarihi Tarihçesi icadı 1930’lara değin yaygın üretime geçmemesine rağmen modern sütyeni daha fazla andıran giyecekler 20.yy başlarında ortaya çıkmıştır. Bu dönem sonrasında sutyen korsenin yerini almış ve üretim ve satışı ile milyon dolarlık bir endüstri haline gelmiştir. Sutyen Sevmiyen ünlüler zaman içinde sütyen fonksiyonellik kadar bir moda unsuru haline de gelmiştir.

Sutyen Sevmiyen ünlüler
Sutyen Sevmiyen ünlüler

En İyi Kız Görüşü

sadece büyük değil, daha dik göğüs isteyenler de destekli kullanabiliyor. ama kendinden meme sahibi olan nasıl bu kadar konforsuz bir şeye tahammül edebilir gerçekten bilmiyorum.
şöyle bir yolu var anlamanın -gerçi biraz keskin bakış gerektiriyor- göğüsler belli bir büyüklüğe sahipse küçük hareketlerde bile sallanır. eğilip yerden bir şey alırken, merdiven inerken. tabii büyüklükle orantılı olarak artar devinim, yani 85 beden bir kadından En İyi Kız Görüşü banu alkan performansı beklememek lazım bu konuda! ama yine de, hiçbir hareket yoksa; kalıp gibi yerinde duruyorsa o memeler sahtedir diyebiliriz.

Sutyen Sevmiyen ünlüler
Sutyen Sevmiyen ünlüler

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Çam kozalağın faydaları nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir Çam kozalağı denilince genellikle süs eşyaların yapımında kullanıldığını biliriz. Ama çam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.