Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Haber / İstanbul beşiktaş zabıta ekipleri gerginlik

İstanbul beşiktaş zabıta ekipleri gerginlik

İstanbul beşiktaş zabıta ekipleri gerginlik

İstanbul beşiktaş zabıta ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri arasında kaldırım yenileme çalışmaları yapıldı sırada gerginlik yaşandı.

Gerginlik üzerine çok sayıda istanbul emniyeti polis ekibi buraya sevk edildi. Olay yerine gelen Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar da İstanbul Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleriyle arasında Tartışma arbedeye dönüşünce Hazinedar da arada kaldı.
Polisin ve çevredekilerin araya girmesiyle gerginlik sona erdi. Hazinedar, Beşiktaş Belediyesi zabıta ekiplerini olay yerinden çekti. gerginlike son verildikten sonra Murat Hazinedar, kaldırım yenileme çalışmalarının İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından engellendiğini iddia etti.

İstanbul beşiktaş zabıta ekipleri gerginlik
İstanbul beşiktaş zabıta ekipleri gerginlik

Murat Hazinedar bölgelerimizde çivi çakmıyor. Çakmadılar, çakmadılar en sonunda biz yapmaya başladık. Ve yaptığımızı da engellediler. Önemli olan hizmetin halkımıza Beşiktaş’a ulaşması. Biz bu kadar olumlu tavır sergilememize rağmen sürekli engelleniyoruz Dedigi ögrenildi.

hakkında admin

Anonim

Kontrol Edin

sanlıurfa-siverek haberleri

Eşekler Dondu Şanlıurfa haberi

Eşekler Dondu Şanlıurfa haberi Merhaba arkadaşlar bugünkü konuğu Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde daha önce ilandır olduğu …

Yorum yaz

  1. Ahmet

    Toplum olarak destek olacağımıza köstek oluyoruz. Belediye ve zabita ekipleri birlikte çalişsalar çok güzel işler çıkabilir. İyi günler dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir