Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Öğretmenlere Maaş Zammı

Öğretmenlere Maaş Zammı

Öğretmenlere Maaş Zammı

Öğretmenlere Maaş Zammı 2018 ÖĞRETMEN MAAŞI NE KADAR OLDU? Milyonlarca öğretmenin maaşı enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından zamlandı Ögretmen Maaş zammı çok yakında yapılacak Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan Son mujdeyi verdi. Öğretmenlere Maaş Zammı ne kadar olacak 2018 ögretmenlerin alacağı zam şimdiden az da olsa binlerce ögretmeni sevindirdi diyebiliriz. Enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından öğretmenlerin, memurların ve emeklilerin maaşlarına zam yapıldı. Peki öğretmen maaşları ne kadar oldu? İşte memurların ve öğretmenlerin 2018 maaş zammı.

öğretmenlere maaş zamı
öğretmenlere maaş zamı

ÖĞRETMEN MAAŞI NE KADAR OLDU?

Beklenen haber ve Zammı Cumhurbaşkanı Recet Tayip Erdoğan verdi. Milyonlarca öğretmenin maaşı Zammı ne kadar olacak enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından zamlandı. Maliye Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, Ögretmenlere Maaş Zammı “2018 yılında kamu görevlilerinin mali ve sosyal haklarında yapılan artışlar, Kamu Görevlilerinin Geneline ve Hizmet Kollarına Yönelik Mali ve Sosyal Haklara İlişkin 2018 ve 2019 Yıllarını Kapsayan 4. Dönem Toplu Sözleşme ile belirlendiği anımsatıldı ve şöyle denildi.

ögretmen ması ne kadar oldu
ögretmen ması ne kadar oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Partili milletvekilleri ile kahvaltıda bir araya geldi. AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen kahvaltıya farklı illeri temsil eden 54 milletvekili katıldı.
Basına kapalı gerçekleşen toplantı, yaklaşık 2,5 saat sürdü.Programda Antalya, Bayburt, Bitlis, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, İzmir, Karaman, Kars, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Mardin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Samsun, Siirt, Sinop, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Yozgat milletvekilleri yer aldı.

ögretmen maaşı
ögretmen maaşı

5 BİN EK ÖĞRETMEN ATAMASI

Türkiye Özel Okullar Derneği’nin 17’nci Eğitim Sempozyumu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, 20 bin öğretmen ataması ile ilgili duyuruyu şubat ayında yapacaklarını belirterek, ücretli öğretmenler için de mülakata devam edileceğini aktardı. Mülakat için o alanda alacakları öğretmen sayısının 3 katı kadar puan sınırına girmek gerektiğini de kaydeden Yılmaz Mülakata puanı yetmeyip 5 yıl öğretmenlik tecrübesi olanları mülakata almak için çalışma yapıyoruz. Öğretmenlere Maaş Zammı 20 binin üzerine 5 bini geçmeyecek şekilde öğretmen alımını da düşünüyoruz. Bunun için yasal düzenleme gerekiyor. Düzenleme bittikten sonra duyurusunu şubat ayında geçeceğiz” diye konuştu.

hakkında admin

Anonim

Kontrol Edin

fullhd-yildizlararasi-interstellar-full-hd-film-izle

yildizlararasi türkçe izle

yildizlararasi türkçe izle Yıldızlararası izle, Yıldızlararası full izle, Yıldızlararası türkçe dublaj izle, Yıldızlararası hd izle, …

Yorum yaz

  1. CaNo

    Tatmin edici bi zam olmasa da hiç Yoktan iyidir
    Bunun yani sira ücretli ogretmenlerin ders saati ücretine de zam geldi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.