yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Whatsapp’da Mesaj Silme Açığı bulundu

Whatsapp’da Mesaj Silme Açığı bulundu

Whatsapp’da Mesaj Silme Açığı bulundu

Whatsapp’da Mesaj Silme Açığı bulundu whatsap mesajlari silmek için Mesajı herkesten sil, gönderdiğiniz belirli mesajları bir gruptan veya tek bir sohbette silmenizi sağlar. Bu, özellikle yanlış sohbete bir mesaj gönderdiyseniz veya gönderdiğiniz mesaj bir hata içeriyorsa yararlıdır. Herkes için başarıyla sildiğiniz mesajlar, alıcılarınızın sohbetlerinde (*) “Bu mesaj silindi” olarak görülecektir. Aynı şekilde, sohbet sırasında “Bu mesaj silindi” görürseniz, gönderen mesajını herkesten silmiş demektir. Mesajları sadece gönderdikten sonra yedi dakikaya içinde herkesten silebilirsiniz. Whatsapp’da Mesaj Silme Açığı bulundu Yedi dakika geçtikten sonra, herkesten mesajı silmek mümkün değildir. Herkesten mesajı silmek için WhatsApp’ı açın ve silmek istediğiniz mesajın bulunduğu sohbet sayfasına gidin. Mesaja dokunup basılı tutun > menüden Sil seçeneğini seçin. İsteğe bağlı olarak, aynı anda birden fazla mesajı silmek için daha fazla mesaj seçin. Sil’e dokunun > Herkesten Sil

whatsapp şok
whatsapp şok

Whatsapp Büyük Açık bulundu

silinen mesajları okumanın yolu bulundu Geçtiğimiz günlerde çok merak edilen mesajlar siliniyor mu derken Whatsapp’da Mesaj Silme Açığı bulundu WhatsAap ‘atılan mesajı silme’ özelliğini kullanıma sunan WhatsApp’ta bu özelliği anlamsız kılan bir açık bulundu. Ortaya çıkan açığıa bakılırsa herkesten sil özelliği her zaman amaçlandığı gibi çalışmıyor. Siz eyer bir kişi mesajınızı alıntılarsa, mesajı silseniz de alıntılanan kutucukta görüntülenmeye devam ediyor. WhatsApp, birkaç ay önce kullanıcıların bir grup da bireysel sohbetlerde gönderdikleri mesajları 6 dakika içinde her iki taraftan da silebilmelerine imkan sağlamıştı. Bu özellik sayesinde yanlışlıkla gönderilen ya da yanlış kişiye gönderilen mesajlar karşı taraf görüntülemeden silinebildiği için ‘herkesten sil’ özelliği, kullanıcılar tarafından fazlası ile sevilmişti. Fakat her yazılımın olduğu gibi herkesten sil özelliğinin de bir kusuru bulunuyor.

whatsapp mesaj sorunu
whatsapp mesaj sorunu

Whatsapp Mesaj silme sorunu

Whatsapp bir açığa göre gönderdiğiniz mesajlar herhangi bir kişi alıntılarsa, mesajı herkesten sil seçeneği ile silseniz dahi alıntılanan mesajın içinde görüntülenmeye devam ediyor. Haliyle alıntılanan mesajlar tam olarak silinmiyor. Whatsapp (herkesten sil) özelliğinin tek kusuru bu da değil. Daha önce bir İspanyol teknoloji blogu, mesajlar silinse dahi Androild bildirim günlüğü sayesinde üçüncü parti uygulamalar kullanılarak okunabildiğini keşfetmişti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Çam kozalağın faydaları nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir Çam kozalağı denilince genellikle süs eşyaların yapımında kullanıldığını biliriz. Ama çam …

Yorum yaz

  1. Sinan

    Mesaj silinse bile akilli telefon ekraninda kalıyor..
    Silmek yerine pişman olacagimiz seyler yazmayalim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.