yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Arabasının Arkasına Bakın ne yazdi

Arabasının Arkasına Bakın ne yazdi

Arabasının Arkasına Bakın ne yazdi

ehliyetini 1 ay önce alan üniversite mezunu, 22 yaşındaki Adanalı Eda Boncukçu otomobilinin arkasına, Özür diliyorum yeni ehliyetliyim acemiyim, yazılı kağıt astı.

Arabasının Arkasına Bakın ne yazdi
Arabasının Arkasına Bakın ne yazdi

Bir ay önce ehliyet alan Çukurova Üniversitesi mezunu kızı Eda Boncukçu yeni bir otomobil almaya karar verdi aldığı otomobilin.
Trafikte acemi olan genç kız trafik seyrini ve diğer araç sürücülerini zor durumda bırakmamak için aracının arkasına kağıt üzerine yazdığı Özür dilerim yeni ehliyetliyim acemiyim kağıt asmaya karar verdi. Trafiğe çıkan Boncukçu’yu görenler araç sürücüleri genç kıza destek vermeye başladı. Acemi olduğu için, trafikte zorluk çektiğini belirten Boncukçu, bunları söyledi.

Ehliyetimi yeni aldım, heyecanımı yenmek için şehir içinde araç kullanmam gerekiyor trafik ve diğer sürücüleri zor durumda bırakmak istemediğimden dolayı bu yazıyı yazma ihtiyacı duydum dedi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Çam kozalağın faydaları nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir Çam kozalağı denilince genellikle süs eşyaların yapımında kullanıldığını biliriz. Ama çam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.