yandex
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Sohbet ilk anım nasıl oldu

Sohbet ilk anım nasıl oldu

Sohbet ilk anım nasıl oldu

Sohbet ilk anım nasıl oldu bugünkü Hikayemiz ve konuyla alakalı bahsetmek istediğim açıkçası şöyle bir olaydan sizlere biraz anlatmak istedim 2001 2002 yıllarında O zamanlar daha yeni yeni chat sohbet siteleri girmiştim. Sohbet ilk anım nasıl oldu tabii ki bilmiyordum açıkcasi tamam neyin ne olduğunu.

Anılarımdan Bir kaç Kare Mesela

Kuzenim fırat sayesinde sohbet sitelerine girdim bende Yani açıkçası sohbet sitelerine girmketen ziyade kuzenin bana msn,messenger açacaktı o zamanlarda Tabii ki Mesenger ne olduğunu bilmiyordum.
Sadece kendisi bana şöyle izah etmiştim Messenger sana açacağım oradan birbirimizi göreceğiz ve konuşarak hal hatır sormak için yani ben tamam Demiştim.

internet Cafe ve Ben 🙂

Tabii anlamadım için fazla bir şey demedim internet kafeye gittim. Ben de internet kafeye giderken beni aradı kendisi Tamam dedi ben sana MSN hesabı açtım Şimdi Senin yapman gereken sana vereceğim MSN kullanıcı adı ve şifresiyle gireceksin. Başka bir şey yapmana gerek yok ilk günler Tabi ki böyle geçti:
Ben de yeni açtım için konuştuk kamera aç tabii ki ben de kamera açmıştım bu şekilde 2,3 gün falan konuştuk bir gün onu Beklerken sohbet ile alakalı bir şey gördüm. Google’a sohbet yazıyordu bende girdim Orada sohbet eden insanlar vardı.

İRC Relay Chat Sohbet Buluşma Anım

Tam neyin ne olduğunu bilmiyordum bana + bildiğiniz dilde voice  diyorlar’dı ona öyle bir şey vermişti.
bana ben de çok sevmiştim Tabii ki onun ne olduğunu bilmiyordum.  Sohbette girdim gırgır şamata derken biraz zaman geçti Tabii ki biz de yavaş yavaş sohbete ilk adım attık.
Arkadaşlar sohbet hayatım bu şekilde devam etti.

Sohbet Anım Böylece Devam Etmeye Başladı

Bir sonraki sohbet anımı ve sohbet buluslarımı siz değerli arkadaşlarımıza anlatamk için sabırsızlıkla zamanın geçmesi ve en kısa zamanda sizler tekrar olmak isterim.
Sizlerle sohbette ve chat odalarında hiç tanımadığım insanları ve gecen zaman günleri tek tek burada anlatacağım arkadaşlar zamanım oldukça paylaşımlar yapacağım ve Umarım sizde beğenirsiniz ve yorumlarsınız herkesin illaki ilk sohbete girdiği ilk adım ilk anıları vardır ilk adım Bizim kide öyle bir şey oldu.

Sohhbet anılarım biraz şaşırtıcı biraz güzel biraz da acı oldu ama yine de çok iyi bir şey oldu yani arkadaşlar kendinize çok iyi bakın bir sonraki ikimizde Umarım bizimle olup bu sohbet anılarımızı nasıl gecirdiginizi.
Takip etmeye devam edersiniz Sohbetkalite ailesi olarak yanımızda olan tüm kullanıcılara Teşekkür ederim.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

hakkında SohbetKalite

Anonim
Adım : Mustata Can Merhaba arkadaşlar 2000 yılından bu yana Sohbet siteleri ve bir çok site kurulum yapmaktayım. Seo , Makale ve İçerik bilgi konusundan becerim tam olup sizlere her daim güncel konular ve işinize yarıyacak ipucu bilgiler vermekteyim.

Kontrol Edin

Çam kozalağın faydaları nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir

Çam Kozalağın Faydaları Nelerdir Çam kozalağı denilince genellikle süs eşyaların yapımında kullanıldığını biliriz. Ama çam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.